מניו.png
logo.png

תעלומה מותאמת אישית

shutterstock_741463573.jpg

מוזיאונים/מרכזי מבקרים/בתי מורשת

יש אנשים רבים שביקרו אצלכם באתר ורוצים להעמיק בצורה חוויתית את הידע על מה שראו. יש אנשים רבים אף יותר שלא ביקרו אצלכם באתר ואתם רוצים שיכירו אותו, שירצו לבוא לבקר.

"התא האפור" ו"תמ"י – התיאטרון המוזיאלי הישראלי" מציעים ליצור לכם משחק שיחבר אליכם את הקהל במקום הרבה יותר עמוק – תעלומה בלשית משלכם!

התעלומות שלנו מתקיימות און ליין, בזום ובדפי אינטרנט נוספים, כך שכל אחד יכול לשחק אותן בבית, מהמחשב שלו. במהלך התעלומה יצטרכו המשתתפים לפתור פשע שהתרחש באתר או שקשור לאתר, וכדי לפענח אותו הם יצטרכו להכיר את האתר טוב יותר.

התעלומה יכולה להיות משחק לאדם בודד או משחק קבוצתי בהדרכת שחקן, ובכל מקרה היא לא תחליף את הביקור באתר או במוזיאון אלא תשלים את חווית הביקור למי שכבר היה ותסקרן את מי שעדיין לא הגיע.

התעלומה תיכתב לאחר תחקיר מקיף על האתר או המוזיאון, על המוצגים שלו ועל האידאולוגיה שלו. התוצר הסופי יהיה משחק שהוא מספיק מעניין ומסקרן בפני עצמו כך שאפשר להציע אותו לקהל הרחב, וגם חוויה משלימה שאפשר להציע לכל מבקר או קבוצה שיוצאים מהמוזיאון או האתר.

אירוע חברה

אתם רוצים לתת לעובדי החברה שלכם חוויה מיוחדת, חד פעמית. אתם אוהבים חדרי בריחה ותעלומות בלשיות, אבל היום כל אחד עובד מהבית ואי אפשר לרכז את כולם במקום אחד. אתם רוצים משהו שיגבש את העובדים, יעודד אותם לשתף פעולה ויגביר את גאוות היחידה.

תנו לנו לייצר לכם תעלומה בלשית משלכם!

המשחק ייכתב מתוך תחקיר מעמיק על החברה, ויעסוק בסיפורה של החברה, בחזון שלה ובאנשים העובדים בה. במהלך המשחק יתרחש פשע, ועל המשתתפים יהיה לגלות, בעזרת שיתוף פעולה ומחשבה חדה, מי מהם הוא הפושע.

העובדים שישתתפו בתעלומה לא רק ייהנו מאירוע חכם, כיפי ובלתי נשכח, אלא גם יעמיקו את הקשר והחיבור שלהם לחברה ולרעיונות העומדים בבסיסה.

לב המשחק, שייכתב ויופק בסטנדרטים הגבוהים ביותר של "התא האפור", יארך כשעה וחצי ויתרחש בזום או במפגש חי, אבל ההתחלה שלו תהיה הרבה קודם. המשתתפים יכירו את הדמויות שאותן הם מגלמים כשבוע לפני האירוע, ובמהלך השבוע הם יקבלו עוד ועוד ראיות ורמזים,  מה שיעלה את הציפייה למפגש ויהפוך את המשחק לשיחת היום.

WhatsApp Image 2021-01-06 at 13.26.08.jp
WhatsApp Image 2021-01-06 at 13.26.40.jp
דגל אנגליה.jpg
דגל ישראל.jpg
  • whatsapp
  • facebook
  • gmail
  • whatsapp
  • facebook
  • gmail

לקוחותינו:

אודי.png
יד הנדיב.png
אורט קריית ביאליק.png
סאפ.png
אקאמי.png
ההסתדרות.png
מויזאון האיסלאם.png
תיכון אדר.png
ליד ה.png
סטודנטים אריאל.png
דאבלוריפיי.png
משרד מבקר המדינה.png
עיריית חולון.png
מועצה לישמור אתרים.png
אייטיאנדטי.png
גוגל.png
אטביי.png
אינטל.png
ויצארג.png